Історія компанії

Працюємо з 2003 року в області будівництва озер та басейнів. Знаходимося в постійному пошуку і навчанні. У 2008 році відкрили для себе абсолютно неймовірний по красі напрямок - натуральні басейни. У тому ж 2008 році, підтверджуючи приказку - «новачкам завжди щастить», уклали договір зі світовим лідером в цій області, компанією BioNova і пройшли навчання в Німеччині, а в 2009 році нами був побудований перший в Україні біобасейн.
У кожному побудованому нами ставку ми залишаємо частинку своєї душі і пристрасті до улюбленої справи. Хоумпарк - це сімейний бізнес, і ми раді, що входимо в більшу, дружну сім'ю BioNova, яка удосконалюється, досліджує і надихає своїх партнерів на створення справжніх шедеврів. 


Що ми робимо

Проектування

Чи хочете Ви натуральний басейн в сучасному дизайні або плавальний ставок з голландськими німфеями, який прекрасно впишеться у Ваш ландшафт? Хоумпарк впорається з поставленим завданням. Наші реалізовані проекти - найкраща реклама!

Будівництво

Ми пройшли навчання у світового лідера в будівництві натуральних басейнів, в компанії BioNova. Європейські стандарти і технології роблять нас провідними фахівцями в галузі будівництва купальних озер і басейнів.

Сервіс

Великий досвід в будівництві та проектуванні водойм дав нам можливість сформувати команду, яка допоможе підтримувати Вашу водойму в ідеальному стані або оперативно проконсультує по будь-якому питанню.

Компанія Homepark працює за запатентованою технологією європейської компанії BioNova, що має більш ніж 30-річний досвід проектування купальних ставків. Унікальність цієї технології полягає в тому, що озера для купання не тільки естетично прекрасні, але і бездоганні з точки зору своєї функціональності.

Для кожного об'єкта ми розробляємо особливу систему зонування, підбираємо обладнання і склад фільтруючих завантажень, креслимо плани і розрізи;

Для громадських об'єктів проводимо консультації і розробляємо проектну документацію на реконструкцію або нове будівництво. Оптимально використовуємо особливості ландшафту і переваги натуральної водойми;

Наші технології дозволяють отримати ідеальну воду в озерах будь-якого розміру.

Копаємо котловани строго відповідно до розробленими профілями;

Монтуємо трубопроводи, циркуляційні і технологічні приямки;

Влаштовуємо і перевіряємо гідроізоляцію;

Замовляємо і доставляємо на об'єкт все необхідне обладнання;

Організуємо зонування, висаджуємо рослини, необхідні для підтримки якості води;

Запускаємо і налагоджуємо обладнання та автоматику, стежимо за якістю води до повного встановлення біологічного балансу;

Навчаємо вас або ваших фахівців правильно доглядати за купальним озером і обладнанням;

Видаємо технічну документацію та сертифікати якості.

Проводимо тестовий запуск, перевіряємо обладнання, висаджуємо рослини, і після перевірки запускаємо проект в постійне використання. Так само на цьому етапі проводимо навчання клієнта і персоналу по використанню водойми і обладнання.

Ремонт або заміна електрообладнання та рослин протягом 1 року.

  1. Технічне обслуговування обладнання для водойм.
  2. Гідрохімічний контроль.
  3. Контроль за флорою і фауною ставка.
  4. Механічне прибирання ставка.

Як почати працювати з нами

Homepark у цифрах

60
реалізованих проектів
10
років досвіду
100
чиста вода без хімії
60000
м² побудовано

Закажи плавательный пруд от 80м2, получи декоративный в подарок (до 5м2)

Homepark партнери