fbpx

Купальне озеро, або «2в1»

У цьому типі плавальна частина сполучена з зоною регенерації і має загальну гладь води. Зовні така водойма виглядає як ставок і звичайний басейн одночасно.

Купальний басейн – «2 водойми»

Тут зона регенерації знаходиться окремо від зони купання. Такий купальний басейн привабливий тим, що Ви отримуєте одночасно дві роздільні  водойми: плавальний басейн і декоративний ставок з водними рослинами. У природних басейнах «2 водойми» очистка води більш досконала в порівнянні з варіантом "2 в 1".

Природні басейни - "1,5 озера"

Природний басейн, в якому органічно поєднуються і «2 в 1», і «2 водойми», правда, цей тип потребує трохи більшої площі, зате дозволить Вам повною мірою насолодитися природністю першого типу і технологічною вишуканістю другого.

Біобасейн у будинку (ексклюзив)

Безумовно, найцікавіше і амбітне рішення. Для його реалізації знадобляться знання і досвід в проектуванні зимових садів.

Натуральний басейн «Водяний стіл» (ексклюзив)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Продукт для гурманів, по суті, є різновидом типу «2 водойми». Купальна чаша з переливом по всьому периметру розташована, як би, всередині водяного саду.

Міні озеро або купальня

Площа купальної частини 4 м2, загальна площа 20-23 м2. Прекрасне рішення для невеликих ділянок. Така водойма дозволяє охолодитися в літню спеку і зануритися в ополонку після парної.

Декоративні озера

Вам більше не потрібно нікуди їхати і навіть не доведеться залишати межі власного подвір'я, щоб опинитися серед справжнього природного оазису! Різноманітність дизайну декоративних озер дозволяє підібрати ідеальний варіант саме для Вас і Вашої ділянки.

Громадські біобасейни (ексклюзив)

Готель на березі власного найчистішого водоймища! Гостям такого готелю чи ресторану відкриваються чудові бонуси, а оператору закладу додаткові конкурентні переваги.

Супутні аксесуари

Аксесуари від Homeрark покликані полегшити догляд за Вашою водоймою і зробити відпочинок ще більш глибоким.

  • солярний душ
  • техніка для прибирання дна і стін
  • трапові сходи з дерева

Залиш заявку та особисто подивися на Біобасейн