fbpx

Плавальні озера або натуральні басейни від Хоумпарк дарують своїм власникам, в першу чергу, кристально прозору і безпечну воду для купання. Але пилок рослин, комахи та листя з часом  осідаючи на стіни, дно купальної частини і на гальку в зоні регенерації та перетворюючись в родючий шлам, який негативно впливає на біологічну рівновагу озера в цілому. Аксесуари, представлені на даній сторінці, покликані допомогти в догляді за натуральними басейнами.

Щітка для стін з антикрилом

Першокласна річ для догляду за стінами купальної чаші. Завдяки антикрилу робить чистку стін купальної чаші легкою і швидкою.

Мулосос ручний

Незамінна річ, особливо, для прибирання великих зон регенерації і запущених декоративних, перенаселених рибою ставків.

Робот для прибирання дна і стін купальної чаші

Предмет не першої необхідності, але якщо догляд за плавальним озером його власники мають намір виконувати своїми силами, то такий робот для них стане найкращим другом. Правда, у купальних ставках без рівних бетонних поверхонь, це чудо техніки марне і треба вибирати п.2.

Прозора насадка / лійка для ручного мулососа п.2

Незамінна річ для легкого та якісного прибирання зони регенерації. Дозволяє «відсортовувати» водорості і шлам від гальки, та не засмоктує останню в механізм мулососа. Реально корисна річ!

Солярний душ

Річ настільки ж корисна, наскільки часто відкинута потенційними власниками. На власному досвіді, володіючи таким душем, можу сказати, що користуюся ним навіть частіше, ніж біобасейном. Розробка даної моделі німецька, а зроблений  цей екземпляр у нас. У звичайний літній день комфортна температура води досягається вже до 11 години дня.

Його характеристики:

- накопичувальна колба на 65 літрів з нержавіючої сталі
- змішувач з термоголовками  (Чехія) дозволяє швидко налаштувати комфортну температуру води
- душ забезпечений аварійним перепускним клапаном