fbpx

Натуральний басейн 2.0

Ми не обслуговуємо водоймища, які не зробили самі, але цей натуральний басейн я не міг оминути своєю увагою. Потенційний Замовник попросив взяти на обслуговування і доробити різні дрібні речі, оскільки старий підрядник втратив інтерес до свого продукту. Так як нас порекомендували, я не міг відмовити без, хоча б хоч трохи консультації. Побачивши фото переробленого в біологічний традиційний басейн, я не роздумуючи домовився про зустріч на ділянці замовника.

Ідеальна якість води та поверхонь у купальній чаші, побачена мною, підкреслюю - практично без догляду, могла означати одне з двох: чи висока майстерність старого підрядника, чи його шахрайство. За 15 років роботи у сфері купальних водойм ми спостерігали різні види дрібного шахрайства – у Німеччині, Італії, Австрії, Швейцарії та в Україні – сценарій завжди один. Іноді, це й не шахрайство зовсім. Малий досвід та відсутність базових знань у natural pool деякі підрядники компенсують збільшеною заміною води, потужними УФ лампами, спеціальною біохімічною продукцією для декоративних водойм.

Моєму Замовнику «пощастило» менше. Куплене та змонтоване старим підрядником обладнання для купальних ставків і, гарно втиснена у готовий ландшафт бутафорна зона регенерації, не були навіть підключені до басейну. Басейн продовжував працювати на старому хімічному обладнанні.

На фото новий проект натурального басейну 2.0.