fbpx

Тут зона регенерації знаходиться окремо від зони купання. Такий природний басейн привабливий тим, що Ви отримуєте одночасно дві роздільні  водойми: плавальний басейн і декоративний ставок з водними рослинами.
Всі зони в басейні розташовані в різних рівнях і це відкриває безліч можливостей в реалізації найсміливіших рішень у різних рельєфах. Крім цього, в натуральних басейнах по системі «2 водойми» здійснюється більш досконале очищення і тому всі публічні натуральні басейни в світі побудовані, саме, за цією системою.

Тип, в якому органічно поєднуються «2 в 1», і «2 водойми». Цей тип вимагає більшої площі в порівнянні з іншими, зате дозволить Вам повною мірою насолодитися природністю першого типу і технологічною вишуканістю другого.

Продукт для гурманів, по суті, є різновидом типу «2 водойми». Купальна чаша з переливом по всьому периметру розташована, як би, всередині водяного саду.

Безумовно, найцікавіше і амбітне рішення. Для його реалізації знадобляться знання і досвід в проектуванні зимових садів.

Залиште заявку та особисто подивіться на Біобасейн