fbpx

10 цікавих фактів про купальні озера

  1. Популярний рекламний лозунг — «Вода, як в альпійських озерах» не просто асоціації. Коли купальні ставки тільки створювалися, як рукотворний продукт, за основу досліджень в природі були взяті хімічні і фізичні властивості води з альпійських озер.

  1. Основну роботу в купальних ставках, всупереч широкій думці жителів, здійснюють не рослини, а бактерії.
  2. У справжніх купальних ставках з водою не треба проводити ніяких маніпуляцій. Чистота води підтримується природними процесами, як в альпійських озерах. Ми лише допомагаємо цим процесам.
  3. Вода в купальних ставках від Хоумпарк така чиста, що її можна пити.
  4. Не усі водорості однаково шкідливі і небажані в купальних ставках. Нитчатка, наприклад, вказує на хорошу якість води у водоймі і нарівні з вищими рослинами переробляє органіку.
  5. У купальних ставках і поруч з ними немає комарів, так як вода виключно чиста і знаходиться в русі. Крім того, у воді у личинок комарів є природні вороги.
  6. Ультрафіолетові лампи в купальних ставках не просто даремні, але й шкідливі. УФ опромінення заважає створенню біологічної рівноваги в водоймі.
  7. В біологічній системі — «купальний ставок» ми не боремося з патогенними бактеріями і водоростями, але створюємо умови, в яких їх розвиток не можливий.
  8. . Справжні купальні ставки можна створювати і в приміщенні. Головне якомога ближче повторити спектр освітлення біобасейна до сонячного.
  9. В Європі існують повноцінні аквапарки під відкритим небом, побудовані за технологією біобасейнів. Для контролю якості води в таких водоймах прописані спеціальні нормативи.