fbpx

Купальні озера та натуральні басейни. Що таке озеро для купання?

Що таке озеро для купання? Відповідь міститься в самому питанні. Це чиста і безпечна для людини вода в саду, де можна купатися без будь-яких хімікатів. Деякі також говорять — біоозеро, але це не зовсім вірно, так як всі живі водойми по суті «біо», але не всі купальні. Ще раз про відмінності. Що робить купальний ставок купальним, а натуральний басейн реальним?

Озеро для купання і плавання зовні дуже близьке до природи — без серйозних технічних засобів, але з великою кількістю рослин і, головне, зі стабільною кришталево чистою водою. Для того щоб вода залишалася постійно виключно чистою, потрібно досить велика зона з рослинами або зона регенерації, яка становить не менше половини від всієї поверхні водойми.
Зона для плавання відокремлена від зони регенерації спеціальними перегородками, щоб рослини не могли проникнути у відкриту воду для купання. Всього є 3 категорії плавальних озер. І ще, невеликий купальний ставок неможливо побудувати зі збереженням стабільної в часі якості води. Мінімальний розмір купального ставка 25-30 м2 при зоні для купання 4 м2.

Натуральний басейн — технічно, набагато складніший попередника. Зона регенерації в натуральному басейні може бути дуже маленька і розмір всього басейну можливий будь-який. У натуральному басейні ми можемо використовувати дуже небагато рослин, тому виникає необхідність у використанні фосфатних фільтрів.

Усе можливо з компанією HOMEPARK!