fbpx

Топ 10 порад щодо правильного догляду за купальною водоймою

Як будь-який людський винахід, штучний купальний ставок або натуральний басейн потребує догляду. Представляємо 10 найважливіших порад від BIONOVA і HOMEPARK власникам штучних купальних водойм.

  1. Ніколи не користуйтеся хімічними препаратами для поліпшення якості води у вашому водоймищі. Біологічні препарати у виняткових випадках можливі до застосування, але порадьтеся з фахівцями.
  2. Не беріть воду з вашої купальної водойми для господарських потреб, наприклад, поливу, інакше, Ви порушите біологічну рівновагу в озері.
  3. Не намагайтеся у вашому купальному озері або натуральному басейні вирощувати рибу, у вас нічого не вийде. Для рибної та купальної водойми застосовується різне устаткування.
  4. Якщо у вашій штучній купальній водоймі погано ростуть рослини, не підгодовуйте їх звичайними NPK добривами, а порадьтеся з фахівцями з купальних водойм. Швидше за все причина в іншому.
  5. Слідкуйте за рослинами в зонах регенерації вашого ставка. Знищуйте рослини які випадково з’явилися і доглядайте за культурними.
  6. Зовсім не обов’язково повністю знищувати, нитчасті водорості які час від часу, з’являються в зоні регенерації. Вони нарівні з вищими рослинами допомагають в боротьбі з фосфатами. Просто зменшуйте іноді їх популяцію механічними методами.
  7. Прибирайте регулярно дно купальної чаші від мулистих відкладень. Регулярність прибирання залежить від інтенсивності експлуатації і може бути від 1 разу на тиждень до 1 разу на місяць. Але при професійній конструкції купального ставка його не вб’є навіть повне ігнорування сервісних процесів.
  8. Обов’язково обрізайте на зиму під корінь усі рослини.
  9. Якщо Ви вирішили прибрати мінеральні відкладення з поверхонь в купальній чаші, користуйтеся засобами без фосфатів.
  10. Головний критерій якості води в штучній купальній водоймі — прозорість води, вона повинна бути ідеальною, як у високогірному альпійському озері.

При правильному сервісному підході термін служби вашого купального ставка або натурального басейну необмежений! Звертайтесь до професіоналів!