fbpx

Догляд за натуральним басейном

Купальна чаша
Догляд за натуральним басейном полягає в періодичній очистці поверхонь дна і стін басейну від біологічної плівки.

Біоплівка, без якої неможлива робота біологічних щебеневих фільтрів в зоні регенерації, може стати причиною ковзання і травмування, наприклад, на щаблях басейну. Тому, один раз в тиждень ми рекомендуємо пройти дно і стіни спеціальною щіткою. Хорошим помічником у прибиранні може послужити спеціальний робот, який, до того ж, ще й прибирає осад, який накопичився на дні водойми.
Зона регенерації
У зоні регенерації згодом можуть накопичуватися відмерлі частини рослин і водоростей. Щоб не перевантажувати біологічну систему вашої купальної водойми необхідно, приблизно 2-3 рази на сезон, прибирати його спеціальним пилососом. У зоні регенерації допускається зростання ниткоподібних водоростей, крім того, вони нарівні з вищими рослинами беруть участь у створенні біологічної рівноваги. Тому їх знищення допускається тільки механічним шляхом і має керуватися більше естетичними міркуваннями.
 
Устаткування
Необхідно стежити за заповненням скімерів чи переливах лотків великим органічним сміттям і вчасно очищати їх. Насосне обладнання рекомендується раз в сезон діагностувати на наявність сторонніх звуків в роботі і відкладення кальцію.