fbpx

Чому не можна купатися з рибою?

Дуже часто від потенційного клієнта можна почути запитання: «Чи може ставок бути універсальним — для людини і риби?». Існує два тонких моменти, про які ми Вам розповімо, але вибирати доведеться замовнику.

Перший момент — технічний. У рибному ставку використовуються методи очищення води, трохи схожі з класичними басейнами. Біологічна система в водоймі з рибою відчуває колосальне навантаження, в воду цілодобово з кормом і продуктами життєдіяльності риби надходять фосфор і азот. Щоб в такій системі підтримуватиме прозору воду доводиться використовувати ультрафіолетові лампи, озонування води, часткову заміну води в басейні, різні біологічні препарати і дуже потужний водообмін через фільтр.

В натуральних басейнах від HOMEPARK вода, ніби ідеально скопійована з альпійських струмків і озер, і за складом, і за зовнішнім виглядом, вона по-справжньому жива і безпечна, смачна і стабільна! Вода в натуральних басейнах і купальних озерах не піддається такій жорсткій стерилізації, як в рибному ставку, і у цьому головна відмінність їх технічної оснащеності і вартості.

Другий момент — естетичний. Уявіть собі! У вас живуть чарівні, майже ручні коропи Кої по 3-4 кг вагою. Ви годуєте їх з рук і можете годинами дивитися, медитуючи на плавні і граціозні рухи цих велетнів, коли вони немов у повітрі літають у ідеально прозорій воді. Чи захочете ви зруйнувати цю ідилію, плюхнувшись в воду і налякавши нещасних, майже домашніх вихованців, яким ви навіть імена, швидше за все, дасте?

Висновок простий — купатися з рибами можна, але потрібно обов’язково врахувати два озвучених аспекти. Все ж, на нашу думку, два водоймища повинні бути розділені і грамотно оптимізовані розміри і місце розташування. Тоді і грошей витрачених буде не шкода і усі бажання можна задовольнити!

Все можливо з компанією HOMEPARK!
Тел.: +38 (067) 559 08 46

Відео знято нами особисто у друзів з BioNova в Німеччині і опубліковано з дозволу господарів ставка.