fbpx

Чим відрізняється натуральний басейн від звичайного?

Давайте розберемося в цьому. Чаша натурального басейну ні чим не відрізняється від традиційного. Саму форму можна забетонувати, або встановити вже готову чашу з пластика.

Плівки в якості гідроізоляції використовуються армовані ПВХ з переважаючими зеленими відтінками.

Циркуляція води забезпечується малопотужними і низьковольтними насосами на відміну від класичних басейнів, де необхідно створити хороший перемішуючий ефект.

У натуральному басейні не використовуються хімічні системи для дезінфекції води. Їх роботу виконують нітрифікуючи бактерії і рослини, що утворюють серце купальної водойми — біологічний фільтр.

Залежно від кліматичних умов і особливостей місця, де розташовується натуральний басейн, можна скористатися підігрівом або охолодженням води.

В натуральних басейнах можна організовувати фонтани, водоспади і каскади, робити підсвічування.

В натуральних басейнах на поверхнях дна і стін дуже швидко утворюється слизький наліт — це біоплівка, єдиний, як нам здається, мінус в порівнянні з хлорним басейном. Але ця біоплівка легко знімається спеціальною щіткою при регулярному догляді.

Відсутність у воді шкідливої ​​для людини хімії та автентичний природний вигляд — ось головні відмінні і позитивні якості натуральних басейнів і купальних ставків від класичних хімічних басейнів.