fbpx

Яке обрати купальне озеро?

Отже, ви вирішили — воді на ділянці бути і це буде не хлорний басейн!
Поради від HOMEPARK.

Про розмір.
Золота середина — 25-35 м2 купальної частини. Легко обслуговувати, достатньо для сім’ї з 3-4 осіб. Любителям мінімалізму та усамітненого способу життя, звичайно ж – купальня.

Про форму.
Геометрія водойми диктується архітектурою будинку та ландшафту. Прислухайтеся до свого архітектора або наших фахівців.

Про матеріали обробки.
Гідроізоляцію із ПВХ зеленого кольору запропонували використовувати у купальних ставках німці, першопрохідники у цій технології. Цей колір і матеріал, на нашу думку, найкращий і за зручністю сервісу, і за естетикою сприйняття. Решта матеріалів і кольорів можуть застосовуватися, але ПВХ лайнер «олива» поза конкуренцією.

Так, можна до 25 градусів. Дозволяє трохи розтягнути купальний сезон і згладити перепади температури влітку. Чим гріти? Тепловий насос або сонячні колектори.

Про живність.
Живність з’явиться: жаби, тритони, п’явки, плавунці, бабки, пташки, — це екологічно безпечний басейн. Регулюванням чисельності популяцій займається сам біотоп і краще не втручатися. Повірте, всі ці тварюки нічим вам не завадять, тим паче їх місце проживання, як правило, зона регенерації.

Про конструктивні особливості.
Якщо ділянка велика у «дикому стилі», швидше за все ваш варіант – система «2 в 1» або купальний ставок. Тут можна обійтися без бетону, і при великому розмірі ціна за м2 буде невисокою.

Якщо ділянка рельєфна, вам підійде система з 2-3 водойм на різних висотах і це окрім гарного естетичного прийому дасть вам кращу очистку води.

Якщо на ділянці залишилося мало місця, замовте в нас натуральний басейн купальню.

Такий басейн через розміри будується без техніки, дуже швидко і чисто.

Якщо у вас є погано працююче старе купальне озерце, або обридлий хлорний басейн, вам допоможе інноваційний і компактний біологічний фільтр.

Обирайте натуральний басейн разом з HOMEPARK!